Про нас

ТОВ Спецтехiмпекс було створено в 2005 році, і з тих пір постійно працює з вантажною і спеціальною автотехнікою, переважно старих, армійських моделей.

Ми маємо великий досвід по ремонту і переобладнанню ЗІЛ-130,131; УРАЛ-375,4320; КАМАЗ-4310,5320; ГАЗ-66; МАЗ-500, 5334; КРАЗ-255, 260, а також причепів найрізноманітніших марок і моделей.

На автомобільних шасі  ми можемо робити самоскиди, лісовози, кранові установки, водовозки, асенізатори, пересувні ремонтні майстерні та інші види спеціальної автотехніки.

Ми постійно вдосконалюємо нашу роботу і розширюємо наші можливості в цій сфері. В даний час нами освоєна заміна бензинових двигунів на дизельні двигуни фірми МАН. Наш багаторічний досвід роботи і кваліфікований персонал дозволяють здійснювати ремонт практично будь-якого рівня складності самих автомобілів, двигунів і обладнання, змонтованого на автомобільних шасі.

Запасні частини з розібраних автомобілів, які ми реалізуємо, проходять у нас передпродажну підготовку і, при необхідності, ремонт.

Всі роботи по переобладнанню узгоджуються з профільним інститутом ДП ДНРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ, сертифікуються в уповноважених організаціях і реєструються в сервісних центрах МВС України.