Легалізація

Легалізація переобладнаного транспортного засобу

ТОВ Спецтехiмпекс повністю бере на себе питання легалізації переобладнаного транспортного засобу в державних органах України. Для цього:

  • організовується попередній огляд техніки в сервісному центрі МВС з оформленням «Акта технічного огляду» і дозволу на проведення переобладнання;
  • плановане переобладнання узгоджується з уповноваженою організацією (ДП ДержавтотрансНДІпроект), яка видає відповідний документ (Висновок науково-технічної експертизи), в якому викладена інформація про суть переобладнання і вимогах, яким воно повинно відповідати.
  • проводиться сертифікація в уповноваженому органі, який встановлює відповідність конструкції переобладнаного транспортного засобу нормативним документам і вимогам, викладеним в «Висновку …» з видачею «Акта технічної експертизи»;
  • у зв’язку із переобладнанням транспортний засіб перереєстровується сервісному центрі МВС з відміткою в техпаспорті про зміни в конструкції.

Фотографії деяких зразків автотехніки після їх переобладнанні на нашому підприємстві з основними технічними характеристиками можна подивитися на сторінці Зразки продукції.