Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

Транспортер навозоуборочный ТСН 3Б Эффективный и экономичный вариант устранения и предупреждения антисанитарии в современном фермерском хозяйстве. Вы можете приобрести у нас полностью в сборе или отдельные детали к транспортеру навозоуборочному ТСН 3Б Цены > Навозоуборочный транспортер ТСН - 3Б, представляет собой конструкцию из горизонтального и наклонного транспортеров с индивидуальными приводами.
 
 главная > статьи > Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
 26 марта 2015
 автомобили КамАЗ
 

Провідні мости КамАЗ. Частина 2.

Провідні мости КамАЗ

Частина 2

Продовження. Початок статті тут: частина 1

Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок, всередині яких встановлені конічні шестерні 25 і 22 приводів відповідно заднього і середнього мостів. Чашки обробляють спільно, тому при складанні їх потрібно ставити щоб співпадали місця таврування комплекту, вибиті на торці отвору під шип хрестовини. Конічні шестерні диференціала знаходяться в зачепленні з чотирма сателітами 9, сидячими на шипах хрестовини 24. У чашках і конічних шестернях є отвори для підведення мастила до робочих поверхонь шестерень. Під торці конічних шестерень і сателітів підкладені опорні шайби 7 і 10. Чашки диференціала з'єднані між собою болтами.

Міжосьовий диференціал КамАЗ
Мал. 72. Міжосьовий диференціал КамАЗ: 1 - гайка кріплення фланця; 2 - шайба, 3 - фланець; 4 - сальник; 5 - болт; 6 - картер міжосьового диференціала; 7 - опорна шайба шестерні піввісь; 8 - передня чашка міжосьового диференціала; 9 - сателіт з бронзовою втулкою; 10 - опорна шайба сателіта; 11 - заглушка; 12 - вимикач; 13 - регулювальний гвинт; 14 - заливна пробка; 15 - прокладка; 16 - механізм блокування диференціала; 17 - вилка муфти; 18 - стопорне кільце; 19 - внутрішня зубчатая муфта; 20 - муфта блокування; 21 - зливна пробка; 22 - конічна шестерня приводу середнього мосту; 23 - задня чашка диференціала; 24 - хрестовина; 25 - конічна шестерня приводу заднього моста; 26 - Самостопорящиеся болт кріплення чашок диференціала; 27 - опорна шайба конічної шестерні; 28 - прокладка кришки; 29 - шарикопідшипник; 30 - кришка підшипника

Задній вал 31 (див. мал. 71) і хвостовик провідною конічної шестірні 30 з'єднані з конічними шестернями міжосьового диференціала шліцьовими сполуками. Задній вал 31 вільно встановлений всередині хвостовика провідною конічній шестерні 30 і обертається в двох шарикопідшипниках.

Зовнішня обойма переднього підшипника 29 (див. мал. 72) запрессована в виточку картера міжосьового диференціала, а у внутрішній обоймі встановлений хвостовик передній чашки 8 диференціала, всередині якої розміщені конічна шестерня 25 і передній торець заднього валу. Задній шарикопідшипник 32 (див. мал. 71) розташований в виточенні картера головної передачі середнього моста.

На шліцах хвостовика передній чашки диференціала і заднього вала маються фланці для кріплення карданних валів. Від бруду та пилу шарикопідшипники захищені кришками з прокладками і сальниками.

Конструкція підшипникового вузла провідної конічної шестерні аналогічна конструкції вузла головної передачі заднього моста, а підшипникові вузли веденої конічної (провідною циліндричної) мостів однакові.

Попередній натяг підшипників і зачеплення в конічних шестернях регулюють так само, як і натяг підшипників і зачеплення шестерень заднього моста.

Механізм блокування 16 складається з зубчастих муфт 19 і 20, штока з вилкою 17, диафрагменной камери і крана управління (див. мал. 72).

Зубчаста муфта 19 знаходиться в постійному зачепленні з зубчастим вінцем конічної шестірні 22.

При повороті ручки крана управління блокуванням міжосьового диференціала повітря з пневматичної системи по трубопроводах надходить в діафрагменну камеру (мал. 73). Діафрагма 3, пересуваючись, стискає натискну пружину 8, яка переміщує шток 10 з вилкою і муфту блокування. Муфта 20 (див. мал. 72), з'єднуючись шлицами із зубчастим вінцем задньої чашки диференціала, блокує міжосьовий диференціал. Картер головною передачі заднього моста в зборі з колісним диференціалом і картер головної передачі середнього моста в зборі з колісним і міжосьовим диференціалами при установці центрируют посадковим пояском і кріплять гайками на шпильках, вкручених в картер моста.

Механізм блокування міжосьового диференціала КамАЗ
Мал. 73. Механізм блокування міжосьового диференціала КамАЗ: 1 - болт; 2 - кришка корпусу; 3 - діафрагма; 4 - стопорне кільце; 5 - кришка склянки; 6 - склянка штока; 7 - поворотна пружина; 8 - нажимная пружина; 9 - корпус механізму; 10 - шток

Піввісь (див. мал. 67) заднього і середнього мостів повністю розвантажені. На цапфах, приварених до торців картеров мостів, гайками 20, замковими шайбами 24 і контргайками 25 закріплені маточини 30, що обертаються на двох конічних роликопідшипників 18 і 19. До заднього фланця маточини прикріплений шпильками гальмівний барабан 34, а до зовнішнього фланця - гайками 31, притисками 32 і проставочное кільцем 33 - ободи задніх коліс.

Підшипники ступиці захищені від бруду і пилу прокладками 23, встановленими під фланцем півосі, і сальником 16 з лабіринтовим ущільненням, змонтованим в розточенні задній частині маточини.

Для демонтажу в півосях передбачені різьбові отвори під болти знімача. Маточини мостів і деталі їх кріплення взаємозамінні.

У верхній частині лівого кожуха півосі встановлений сапун 36, що повідомляє порожнину картера моста з атмосферою.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.
  Підвіска силового агрегату автомобіля КАМАЗ
  В силовий агрегат автомобілів КамАЗ входять дизель моделі 740, двухдисковое зчеплення моделі 14 і п'ять або десятіступенчатая коробка передач моделей 14 і 15. Загальний вигляд силового агрегату моделі 740 показаний на мал. 49.

 


 
МАЗ-500А борт
Автомобиль МАЗ-500А бортовой
Двигатель - дизельный ЯМЗ-236, мощность двигателя - 180лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 22л/100км, полная масса - 14.8т
МАЗ-500А борт
Автомобиль МАЗ-500А бортовой
Двигатель - дизельный ЯМЗ-236, мощность двигателя - 180лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 22л/100км, полная масса - 14.8т
ПЗМ-2
Полевая землеройная машина ПЗМ-2
   Полевая землеройная машина ПЗМ-2, предназначена для отрывки траншей и котлованов. В талых грунтах машина обеспечивает отрывку траншей и котлованов, в мерзлых - только траншей.
МАЗ-503 самосвал
МАЗ-503 самосвал
Грузоподъемность - 8т, мощность - 220лс скорость - 90км/ч, расход топлива - 22л, колесная формула - 4х2.2, масса с грузом- 15.2т

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления