Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Карданна передача автомобіля КамАЗ
 26 марта 2015
 автомобили КамАЗ
 

Карданна передача автомобіля КамАЗ

Карданна передача КамАЗ

Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (мал. 65). Конструкції карданних валів однакові. Карданні вали виготовлені з тонкостінних труб, до одного кінця яких приварена нерухома вилка шарніра, а до іншого - шліцьова втулка, з'єднана з ковзаючою виделкою. Обидва карданних вала забезпечені шарнірними з'єднаннями на голчастих підшипниках і телескопічними шліцьовими сполуками.

Карданна передача КамАЗ
Мал. 65. Карданна передача КамАЗ: 1 - вал середнього моста; 2 - середній міст; 3 - вал заднього моста; 4 - задній міст

Всі шарніри карданної передачі однакові по пристрою і складаються кожен з нерухомою або ковзної вилки, фланця-вилки і хрестовини, встановленої в вушках вилок на голчастих підшипниках.

Ущільнення (мал. 66) голчастих підшипників комбіноване. Воно складається з гумового Саморухомий сальника 2 радіального ущільнення, вбудованого в обойму підшипника, і двухкромочной торцевого сальника 3, напресованими на шип 4 хрестовини.

Комбіноване ущільнення голчастого підшипника хрестовини КамАЗ
Мал. 66. Комбіноване ущільнення голчастого підшипника хрестовини КамАЗ: 1 - стакан підшипника; 2 - сальник радіального ущільнення; 3 - торцевий сальник; 4 - шип хрестовини

Шліцьові з'єднання карданних валів герметичні. Мастило у внутрішній пласт вала втримується від витікання заглушкою, завальцованних в шлицевой втулці, а також гумовим і повстяним кільце, яким притискаються гайкою сальника. Кільця запобігають забрудненню шліцьового з'єднання.

Карданні вали динамічно збалансовані. Дисбаланс карданних валів усувають балансувальними пластинами, які приварюють до кінців труби і шліцьовій втулки. Допустимий дисбаланс для карданного валу середнього моста дорівнює 50 гс·см, а для карданного валу заднього моста - 35 гс·см. Для позначки взаємного розташування збалансованого комплекту карданного валу на трубах і ковзають вилках вибиті стрілки.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.
  Підвіска силового агрегату автомобіля КАМАЗ
  В силовий агрегат автомобілів КамАЗ входять дизель моделі 740, двухдисковое зчеплення моделі 14 і п'ять або десятіступенчатая коробка передач моделей 14 і 15. Загальний вигляд силового агрегату моделі 740 показаний на мал. 49.

 


 
Трубоукладчик ТО 1224
Трубоукладчик ТО-1224 на базе трактора Т-170
ГАЗ-66
Грузовой автомобиль ГАЗ-66
Тип двигателя - бензиновый, колесная формула - 4х4, мощность двигателя -158 л.с., макс. скорость - 95 км/ч, ср. расход топлива - 19л/100км
КРАЗ-255 самосвал
КРАЗ-255 самосвал
Полезный объем - 8м3, двигатель - ЯМЗ-238 диз, мощность - 240лс, грузоподъемность - 15т, формула колес - 6х6
Полуприцеп ЧМЗАП-5247
Полуприцеп - тяжеловоз ЧМЗАП-5247
Грузоподъемность - 50т, число колес - 8, объем кузова - 50м3, полная масса - 68т

Погрузчики и спецтехника. Модельный ряд погрузчиков Тойота
tdsklad.ru
     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления