Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Підвіска силового агрегату автомобіля КАМАЗ
 26 марта 2015
 автомобили КамАЗ
 

Підвіска силового агрегату автомобіля КАМАЗ

В силовий агрегат автомобілів КамАЗ входять дизель моделі 740, двухдисковое зчеплення моделі 14 і п'ять або десятіступенчатая коробка передач моделей 14 і 15. Загальний вигляд силового агрегату моделі 740 показаний на мал. 49.

Загальний вигляд силового агрегату КамАЗ
Мал. 49. Загальний вигляд силового агрегату КамАЗ

Підвіска силового агрегату автомобілів КамАЗ ефективно знижує ударні навантаження при русі по нерівностях дороги і повністю гасить реактивні моменти, що виникають при роботі двигуна. Вона складається з передньої опори, двох задніх та однієї підтримуючої опор (для силового агрегату з коробкою передач мод. 15).

Передня опора (мал. 50) складається з двох прямокутних амортизаторів, розташованих під кутом 37°, з обох боків передньої кришки блоку циліндрів, двох кронштейнів 6 і стяжки 8.

Передня опора КамАЗ
Мал. 50. Передня опора КамАЗ: 1 - лонжерон рами; 2 - стійка; 3 - штифт; 4 і 10 - шпильки; 5 - передня кришка блоків циліндра; 6 і 12 - кронштейни; 7 і 11 - болти; 8 - стяжка; 9 - подушка; 13 - заклепка

Амортизатор - гумова подушка 9 з прівулканізірованнимі до неї пластинами. Верхня пластина кріпиться болтами 7 до кронштейну 6, а нижня - шпильками 10 і болтами 11 до стяжки 8 опори і кронштейну 12. Кронштейн 6 центрирован двома установочними штифтами 3 і закріплений чотирма шпильками 4 на передній кришці блоку циліндрів 5. Кронштейн 12 приклепаний до стійки 2, а стійка - до лонжерона 1 рами.

Для збільшення жорсткості рами в місці кріплення амортизаторів кронштейни 12 лонжеронів з'єднані стяжкою 8, що збільшує жорсткість рами в місці кріплення амортизаторів.

Задні опори КамАЗ (мал. 51) розташовані з обох боків картера маховика. Кожна з опор складається з кронштейна 2, фіксованої двома установочними штифтами 4 і закріплюється чотирма шпильками 1 до картера маховика; черевика 10, що з'єднується з кронштейном 2 стяжним болтом 9, приклепати до лонжерона 7 рами і охоплює башмак 10; кронштейну 5; кришки 12, що кріпиться чотирма болтами 13 до кронштейну 5 лонжерона. Між черевиком, кришкою і кронштейном лонжерона розташована гумова подушка, що виконує функцію гасителя коливань. Захищає гумову подушку від пошкоджень захисний ковпак 15.

Задні опори КамАЗ
Мал. 51. Задні опори КамАЗ: 1 - шпилька; 2 - кронштейн силового агрегату; 3 - картер маховика; 4 - штифт; 5 - кронштейн задньої опори; 6 - заклепка; 7 - лонжерон рами; 8 - подушка; 9 і 13 - болти; 10 - черевик; 11 - регулювальна прокладка; 12 - кришка; 14 - втулка; 15 - захисний ковпак

Черевик, виготовлений з алюмінієвого сплаву, забезпечений від смятия запресованої в нього сталевий втулкою 14. Між кришкою 12 і кронштейном 5 встановлені регулювальні прокладки 11.

Підтримуюча опора (мал. 52) має амортизатор з малою жорсткістю і служить для гасіння коливань, що виникають при русі по поганих дорогах. У спокійному стані вона не навантажена.

Підтримуюча опора КамАЗ
Мал. 52. Підтримуюча опора КамАЗ: 1 - картер коробки передач; 2 і 6 - кронштейни; 3, 7 і 8 - болти; 4 - заклепка; 5 - лонжерон рами; 9 - обойма подушки; 10 - поперечина; 11 - накладка подушки; 12 - подушка

Підтримуюча опора складається з кронштейна 2, який чотирма болтами 3 закріплений на картері 1 коробки передач. Полку кронштейна охоплює гумовий прямокутний амортизатор 12 з обоймою 9, з'єднаної двома болтами 8 з поперечиною 10.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
МАЗ-500А борт
Автомобиль МАЗ-500А бортовой
Двигатель - дизельный ЯМЗ-236, мощность двигателя - 180лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 22л/100км, полная масса - 14.8т
АКДС-70М
Автомобильная кислородоазотодобывающая станция АКДС-70М
Предназначена для получения в полевых условиях жидкого медицинского кислорода, газообразного медицинского кислорода, жидкого и газообразного азота
Трубоукладчик ТО 1224
Трубоукладчик ТО-1224 на базе трактора Т-170
КАМАЗ-4310 тягач
Автомобиль КАМАЗ-4310 седельный тягач
Двигатель - дизельный КАМАЗ-740, мощность двигателя - 210лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 6т, расход топлива - 23л/100км, колесная формула - 6х6, полная масса - 15.3т

Продажа, доставка запчастей и автошин на японские автомобили и спецтехнику
oregonprom.ru
     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления