Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

КраснодарФлора- доставка цветов Краснодар Контактная информация. Наш интернет-магазин предоставляет Вам услуги по доставке свежайших цветов, букетов, композиций, подарков и любых товаров по вашему желанию в городе Краснодаре, Краснодарском крае, а также любом городе России. Нашими партнерами являются крупнейшие компании по доставке цветов и подарков:
 
 главная > статьи > Передпусковий підігрівач автомобіля КамАЗ
 26 марта 2015
 автомобили КамАЗ
 

Передпусковий підігрівач автомобіля КамАЗ

Передпусковий підігрівач КАМАЗ (мал. 48) призначений для підігріву рідини в системі охолодження і масла в піддоні двигуна, що сприяє полегшенню запуску двигуна при температурі -25 °С.

Підігрівач встановлений під передньою поперечкою рами автомобіля і складається з наступних вузлів і систем: котла в зборі з пальником; електромагнітного паливного клапана з форсункою і електронагрівачем палива в зборі; насосного агрегату з електродвигуном, вентиляторами, рідинним і паливним насосами; системи електроіскрового розпалу з іскровий свічкою і транзисторним комутатором; системи дистанційного керування підігрівачем з перемикачем режимів роботи, контактором електродвигуна і реле електронагрівача палива.

Схема включення передпускового підігрівача в систему охолодження КамАЗ
Мал. 48. Схема включення передпускового підігрівача в систему охолодження КамАЗ: 1 - електроїськровая свічка; 2 - форсунка; 3 - паливний електромагнітний клапан; 4 - пальник; 5 - водяна порожнину котла підігрівача; 6 - газопровід котла підігрівача; 7 - камера згоряння; 8 - водяна труба до правого ряду циліндрів і перепускному патрубку; 9 - водяна труба повернення рідини до насоса підігрівача; 10 - наливна горловина; 11 - правий ряд циліндрів; 12 - паливний насос високого тиску; 13 - паливопровід від насоса низького тиску; 14 - паливопровід до паливного насоса високого тиску; 15 - паливопровід від перепускного клапана паливного насоса високого тиску; 16 - фільтр тонкого очищення; 17 - паливопровід до бачка підігрівача; 18 - топливоподкачивающий насос 19 - паливопровід до фільтру тонкого очищення; 20 - трійник; 21 - паливопровід до топливоподкачивающий насосу; 22 - паливопровід до паливного баку автомобіля; 23 - лівий ряд циліндрів; 24 - водяна труба до насоса підігрівача; 25 - водяний насос двигуна; 26 - наливна горловина паливного бачка підігрівача; 27 - паливний бачок; 28 - зливний кран; 29 - паливопровід до паливного насоса підігрівача; 30 - паливопровід до паливного електромагнітного клапану; 31 - редукційний клапан; 32 - паливний насос підігрівача; 33 - електродвигун; 34 - вентилятор; 35 - кран зливу охолоджувальної рідини; 36 - водяний насос підігрівача; 37 - водяна труба до підігрівника; 38 - повітропровід до пальника підігрівача; 39 - газопровід; 40 - масляний піддон двигуна

У пальнику паливо змішується з повітрям. Новоутворена суміш запалюється і згорає. Пальник - знімна, кріпиться до котла підігрівача болтами. На пальнику встановлена електроїськровая свічка і паливний електромагнітний клапан в зборі з форсункою і електронагрівачем палива.

Котел підігрівача складається з двох зв'язаних між собою порожнин: внутрішньої і зовнішньої. У ньому охолоджуюча рідина нагрівається.

Насосний агрегат приводиться в дію електродвигуном і служить для подачі повітря і палива в пальник підігрівача, а також для забезпечення циркуляції рідини в системі охолодження в період передпускового підігріву двигуна.

Паливний електромагнітний клапан дистанційно включає або відключає подачу палива в пальник. Форсунка, встановлена в корпусі електромагнітного клапана, розпорошує паливо. Електронагрівач підігріває паливо перед початком роботи підігрівача.

Система електроіскрового розпалювання призначена для запалення суміші палива з повітрям в початковий період запуску підігрівача, транзисторний комутатор - для отримання високої напруги на електродах пусковий свічки в пальнику.

Система дистанційного керування дозволяє управляти роботою підігрівача з кабіни.

Перемикач 39 (мал. 9 і 10) підігрівача, встановлений праворуч, на спеціальному кронштейні під речовим ящиком, має чотири положення (табл. 1).

Таблиця 1

Положення перемикача
Рід роботи
0
Всі прилади вимкнені
I
Включені: електродвигун насосного агрегату, електромагнітний клапан і пускова свічка
II
Електродвигун насосного агрегату і електромагнітний клапан
II
Електродвигун насосного агрегату і електронагрівач палива

Працює підігрівач наступним чином. Паливний насос відбирає паливо з бачка і під тиском при відкритому електромагнітному клапані впорскує його через форсунку у внутрішню порожнину пальника, де розпорошену паливо змішується з подаються вентилятором повітрям, запалюється і згорає, нагріваючи в котлі охолоджувальну рідину. Відпрацьовані гази через трубу направляються під масляний піддон двигуна і нагрівають у ньому масло.

Кількість палива регулюється за допомогою редукційного клапана паливного насоса. Паливо очищається фільтрами тонкого очищення, встановленими в електромагнітному клапані і форсунки.

На початку роботи підігрівача паливо запалюється електроіскровий свічкою, яка включається тільки на період його розпалювання.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Двигатель - ЯМЗ-238Л дизель, мощность двигателя - 300лс, грузоподъемность - 9.5т, формула колес - 6х6, расход топлива - 38.5л/100км, макс. скорость - 80км/ч, полная масса - 21.5т
Экскаватор ЭО-5124
Экскаватор ЭО-5124
Двигатель - дизельный ЯМЗ-8484-10, мощность - 170лс, прямая лопата, 1.6м3, масса - 39т
КАМАЗ-5320 борт
Автомобиль КАМАЗ-5320 бортовой
Двигатель - дизельный КамАЗ-740.10, мощность двигателя - 230лс, макс. скорость - 80км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 25л/100км, число колес - 10+1, полная масса - 15.3т
ЗИЛ-131, бортовой
Автомобиль ЗИЛ-131, бортовой
Тип двигателя - четырехтактный, карбюраторный; масса перевозимого груза - 3 750 кг; колесная формула - 6х6; мощность двигателя - 150 лс; макс. скорость - 80 км/ч; ср. расход топлива - 35л/100км

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления