Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:
Остерегайтесь ломбардов в которых оценка кредит под залог машины равна сумме займа.


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Автомобілі КамАЗ. Електрофакельним підігрівач повітря.
 26 марта 2015
 автомобили КамАЗ
 

Автомобілі КамАЗ. Електрофакельним підігрівач повітря.

Електрофакельним підігрівач повітря служить для полегшення пуску холодного двигуна при температурі повітря до -25 °С за тієї умови, якщо використовується спеціальне загущенное масло (до -18 °С можна застосовувати і звичайне масло). Пристрій підключено до паливної системи двигуна і працює на тому ж паливі, що й двигун. Дія його заснована на випаровуванні палива в штифтових свічках розжарювання і займання його парів з повітрям. Виникає при цьому факел підігріває надходить у циліндри двигуна повітря.

В електричну схему системи пуску (мал. 47) входять дві електрофакельним свічки 12, встановлені в різьбові отвори впускних колекторів двигуна, електромагнітний паливний клапан 14, термореле 10 з додатковим опором, кнопковий вимикач 8, електромагнітне реле 11 і контрольна лампа 13.

Електрична схема пускового пристрою КамАЗ
Мал. 47. Електрична схема пускового пристрою КамАЗ: 1 - дистанційний вимикач акумуляторних батарей; 2 - акумуляторні батареї; 3 - реле стартера; 4 - амперметр; 5 - вимикач приладів і стартера; 6 - вимикач акумуляторних батарей; 7 - контактор; 8 - кнопковий вимикач електрофакельним підігрівача; 9 - запобіжник; 10 - термореле; 11 - реле включення електрофакельним свічок; 12 - свічки; 13 - контрольна лампа готовності до пуску; 14 - електромагнітний паливний клапан; 15 - реле відключення обмотки збудження генератора; 16 - стартер

Для приведення в дію підігрівача повітря потрібно натиснути на кнопку 6, повернути ключ вимикача 5 в перше положення (фіксоване) і натиснути кнопку 8 вимикача. Через додатковий опір термореле 10 струм проходить до електрофакельним свічок, і вони нагріваються.

Після закінчення 1-2 хв, залежно від температури навколишнього повітря, біметалеві контакти термореле 10 замикаються, в результаті чого відкривається електромагнітний клапан 14, забезпечуючи доступ палива до свічок 12. При цьому загоряється контрольна лампа 13, сигналізуючи про готовність системи.

При перекладі ключа вимикача 5 в нефіксоване положення (кнопка вимикача 8 продовжує залишатися включеною), включається стартер, і одночасно через реле 11 на свічки подається повна напруга акумуляторних батарей в обхід додаткового опору термореле 10. При цьому реле відключення обмотки збудження генератора продовжує залишатися включеним, блокуючи її на час старту.

Стартер, провертаючи колінчастий вал двигуна, - забезпечує подачу палива від паливного насоса через відкритий електромагнітний клапан на розпечені свічки. Утворився у впускних колекторах факел підігріває надходить у колектори повітря, що сприяє швидкому пуску двигуна.

Після пуску двигуна і повернення ключа вимикача 5 в положення 1 водій має можливість деякий час підтримувати горіння факела у впускних колекторах, тримаючи включеної кнопку вимикача 8.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
Трубоукладчик ТО 1224
Трубоукладчик ТО-1224 на базе трактора Т-170
КАМАЗ-5320 борт
Автомобиль КАМАЗ-5320 бортовой
Двигатель - дизельный КамАЗ-740.10, мощность двигателя - 230лс, макс. скорость - 80км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 25л/100км, число колес - 10+1, полная масса - 15.3т
ГАЗ-66
Грузовой автомобиль ГАЗ-66
Тип двигателя - бензиновый, колесная формула - 4х4, мощность двигателя -158 л.с., макс. скорость - 95 км/ч, ср. расход топлива - 19л/100км
ЗИЛ-131, бортовой
Автомобиль ЗИЛ-131, бортовой
Тип двигателя - четырехтактный, карбюраторный; масса перевозимого груза - 3 750 кг; колесная формула - 6х6; мощность двигателя - 150 лс; макс. скорость - 80 км/ч; ср. расход топлива - 35л/100км

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления