Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Автомобілі КамАЗ. Система випуску газів. Система автоматичного очищення повітряного фільтра.
 26 марта 2015
 автомобили КамАЗ
 

Автомобілі КамАЗ. Система випуску газів. Система автоматичного очищення повітряного фільтра.

Система випуску газів

Ця система призначена для викиду в атмосферу відпрацьованих газів, а також часткового відводу тепла від двигуна. Система складається з двох випускних колекторів, двох прийомних труб, гнучкого металевого рукава, глушника, на випускний патрубок якого встановлений ежектор відсмоктування пилу.

Кожен випускний колектор обслуговує один ряд циліндрів і кріпиться до блоку циліндрів трьома болтами. Колектори з'єднуються з головками циліндрів патрубками. Рознімне виконання з'єднання колектор - патрубок - головка дозволяє компенсувати теплові деформації, що виникають при роботі двигуна.

Приймальні труби глушника кріплять до фланців колекторів; між фланцями встановлюють прокладки, необхідні для герметизації з'єднання. Приймальні труби об'єднують трійником і з'єднують з глушником гнучким металевим рукавом, який компенсує похибки збірки (порушення співвісності деталей) і температурні деформації деталей системи. Глушник підвішений до лівого лонжерона на двох хомутах.

На автомобілях КамАЗ встановлений комбінований активно-реактивний глушник. Активний глушник працює за принципом перетворення звукової енергії в теплову, що здійснюється установкою на шляху газів перфорованих перегородок, в отворах яких потік газів дробиться і пульсація газів затухає. У реактивному глушнику використовується принцип акустичної фільтрації звуку. Цей глушник являє собою ряд акустичних камер, з'єднаних послідовно.

Система автоматичного очищення повітряного фільтра

Ця система призначена для автоматичного відсмоктування пилу з воздухофильтра і викиду її через ежектор в атмосферу. Система складається з ежектора, заслінки і трубопроводів, що з'єднують повітряний фільтр із заслінкою і ежектором.

Ежектор встановлюється на випускному патрубку глушника і кріпиться до кронштейну паливного бака.

Заслінка має два положення - «Відкрито» і «Зачинено»; при роботі системи автоматичного очищення повітряного фільтра вона повинна знаходитися в положенні «Відкрито».

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
АКДС-70М
Автомобильная кислородоазотодобывающая станция АКДС-70М
Предназначена для получения в полевых условиях жидкого медицинского кислорода, газообразного медицинского кислорода, жидкого и газообразного азота
МАЗ-500А борт
Автомобиль МАЗ-500А бортовой
Двигатель - дизельный ЯМЗ-236, мощность двигателя - 180лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 22л/100км, полная масса - 14.8т

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления