Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Двигун автомобіля КамАЗ. Система живлення 5. Привід управління подачею палива.
 19 февраля 2015
 автомобили КамАЗ
 

Двигун автомобіля КамАЗ. Система живлення 5. Привід управління подачею палива.

Система живлення КамАЗ

Привід управління подачею палива двигуна КамАЗ - механічний і складається з педалі, тяг, важелів, поперечних валиків, а також ручного приводу постійної подачі палива і зупинки двигуна.

Педаль подачі палива пов'язана з розташованим на кришці регулятора частоти обертання важелем управління рейкою паливного насоса високого тиску.

Кнопки ручного приводу встановлені на ущільнювачі важеля коробки передач. Ліва (для включення постійної подачі палива) пов'язана гнучким тросом (в захисній оболонці) з важелем управління подачею палива; права (для зупинки двигуна) - з важелем зупинки двигуна, розташованим на кришці регулятора частоти обертання колінчастого вала двигуна.

Система живлення двигуна повітрям (мал. 40) призначена для забору повітря з атмосфери, очищення від пилу і розподілу його по циліндрах. Вона складається з повітряного фільтра 8, повітрозабірника 6, труби 3 повітрозабірника, ковпака У, патрубків і труб, що з'єднують повітрозабірник з повітряним фільтром, впускними колекторами, патрубків і труб системи автоматичного відсмоктування пилу з повітряного фільтра.

Схема системи живлення двигуна повітрям КамАЗ
Мал. 40. Схема системи живлення двигуна повітрям КамАЗ: 1 - ковпак; 2 - хомут; 3 - труба повітрозабірника; 4 - індикатор 5 - повітряний колектор; 6 - повітрозабірник; 7 - вхідна труба; 8 - повітряний фільтр; 9 - патрубок відсмоктування пилу; 10 - вихідна труба

Повітрозабірник 6 - гофрований гумовий патрубок, всередину якого вставлений натискний диск, службовець опорою для распорной пружини. Остання забезпечує герметичність з'єднання повітрозабірника з трубою 3 повітрозабірника.

Повітряний фільтр (мал. 41), призначений для очищення надходить у двигун повітря від пилу, сухого типу, двоступінчастий, з інерційною решіткою, автоматичним відсмоктуванням пилу і змінним картонним фільтруючим елементом. Він складається з корпусу 1, виготовленого з листової сталі, фільтруючого елемента, кришки 8. Герметичність корпусу (з'єднання кришки з корпусом) забезпечує кільце ущільнювача 5. Кришка 8 кріпиться до корпусу за допомогою чотирьох засувок 6.

Повітряний фільтр двигуна КамАЗ
Мал. 41. Повітряний фільтр двигуна КамАЗ: 1 - корпус; 2 - фільтруючий картон; 3 - зовнішній кожух; 4 - вхідний патрубок; 5 - кільце ущільнювача; 6 - засувка кріплення кришки; 7 - важіль кріплення кришки; 8 - кришка; 9 і 14 - підстава фільтруючого елемента; 10 - гайка-баранчик; 11 - шпилька; 12 - кронштейн; 13 - патрубок системи відсмоктування пилу; 15 - вихідний патрубок

Фільтруючий елемент складається із зовнішнього і внутрішнього кожухів, виготовлених з перфорованої сталі і гофрованого фільтруючого картону 2, Підстава 9 фільтруючого елемента, що з'єднує кожухи і фільтруючий картон, виготовлено із сталі і залито пластизолем. Фільтруючий елемент щільно притиснутий до основи 14.

Повітря через ковпак труби повітрозабірника і вхідний патрубок 4 потрапляє для попереднього очищення в першу щабель з інерційною гратами. В результаті різкої зміни напрямку потоку повітря в інерційної решітці великі частки пилу відокремлюються і під дією розрідження в патрубку 13, з'єднаного з ежектором відсмоктування пилу, викидаються з відпрацьованими газами в атмосферу. Очищений попередньо в першому ступені повітря надходить у другу сходинку зі змінним картонним фільтруючим елементом для більш тонкого очищення, де, проникаючи через пори картону, залишає на його поверхні дрібні частинки пилу. Очищене повітря через патрубок 15 і сполучні труби надходить в колектори, що розподіляють повітря по циліндрах.

На лівому впускному колекторі встановлений індикатор, реєструючий забрудненість повітряного фільтра. У міру засмічення повітряного фільтра зростає величина розрідження у впускних колекторах двигуна, внаслідок чого індикатор спрацьовує, сигналізуючи про необхідність промивання або заміни картонного фільтрує.

Ступінь очищення повітря в повітряному фільтрі 99,9%.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
ЗИЛ-131, бортовой
Автомобиль ЗИЛ-131, бортовой
Тип двигателя - четырехтактный, карбюраторный; масса перевозимого груза - 3 750 кг; колесная формула - 6х6; мощность двигателя - 150 лс; макс. скорость - 80 км/ч; ср. расход топлива - 35л/100км
КрАЗ-255
Автомобиль КрАЗ-255 (шасси, борт, с/тягач)
Двигатель - дизельный ЯМЗ-238М2, мощность двигателя - 240лс, макс. скорость - 71км/ч, грузоподъемность - 7.5т, ср. расход топлива - 33л/100км, колесная формула - 6х6, полная масса - 11.9т
КРАЗ-255 самосвал
КРАЗ-255 самосвал
Полезный объем - 8м3, двигатель - ЯМЗ-238 диз, мощность - 240лс, грузоподъемность - 15т, формула колес - 6х6
Экскаватор ЭО-5122А
Экскаватор ЭО-5122А
Двигатель - дизельный ЯМЗ-238Г, мощность - 170лс, лопата обратная, 1.5м3, масса - 39тн, минимальная наработка

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления