Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Двигун автомобіля КамАЗ. Система живлення 4. Паливний насос низького тиску.
 19 февраля 2015
 автомобили КамАЗ
 

Двигун автомобіля КамАЗ. Система живлення 4. Паливний насос низького тиску.

Система живлення КамАЗ

Паливний насос низького тиску КамАЗ поршневого типу призначений для подачі палива від бака через фільтри грубого і тонкого очищення до впускної порожнини насоса високого тиску (див. мал. 34).

Насос встановлений на задній кришці регулятора частоти обертання. Він приводиться в обертання від ексцентрика кулачкового вала паливного насоса високого тиску.

У корпусі 29 встановлені: поршень 26, пружина 25 поршня, втулка 28 штока, шток 27 штовхача, пружина 31 штовхача, штовхач 32 поршня, ролик 35 штовхача. У фланці корпусу встановлені впускний клапан і пружина клапана.

Ексцентрик кулачкового вала паливного насоса високого тиску через штовхач і шток повідомляє поршню насоса зворотно-поступальний рух. Схема роботи насоса показана на мал. 38.

Схема роботи паливного насоса низького тиску і топливоподкачивающего насоса КамАЗ
Мал. 38. Схема роботи паливного насоса низького тиску і топливоподкачивающего насоса КамАЗ: А і Б - порожнини; В - до паливного насоса високого тиску; Г - від фільтра грубої очистки палива; 1 - впускний клапан; 2 - пружина клапана; 3 - поршень топливоподкачивающего насоса; 4 - поршень насоса низького тиску; 5,9 і 10 - пружини; 6 - нагнітальний клапан; 7 - ексцентрик; 8 - штовхач

При опусканні штовхача поршень 4 під дією пружини 10 рухається вниз. У всмоктувальній порожнини А створюється розрідження, і впускний клапан 1, стискаючи пружину 2, пропускає в цю порожнину паливо. Одночасно паливо, що знаходиться в нагнетательной порожнини Б, витісняється в нагнітальну магістраль.

Нагнітальний клапан 6 каналами з'єднаний з порожнинами: всмоктування і нагнітання. У вільному стані нагнітальний клапан закриває канал полості-всмоктування. При русі поршня 4 вгору, паливо, заповнила порожнину всмоктування, через нагнітальний клапан 6 надходить у порожнину Б під поршнем. Впускний клапан 1 при цьому закривається.

Коли тиск у нагнітальному магістралі підвищиться, поршень припинить здійснювати слідом за штовхачем повний хід, а залишиться в положенні, яке визначається рівновагою сил від тиску палива, з одного боку, і зусилля пружини з іншого.

Топливоподкачивающий насос призначений для заповнення системи паливом і видалення з неї повітря. Насос ручний, поршневого типу, кріпиться до фланця паливного насоса низького тиску через ущільнюючу мідну шайбу.

Насос складається з корпусу, поршня, циліндра, рукоятки в зборі з штоком, опорною тарілкою і ущільнення.

Прокачування системи здійснюється рухом рукоятки із штоком і поршнем вгору-вниз (мал. 38). При русі рукоятки вгору в подпоршневую просторі створюється розрідження. Впускний клапан 1, стискаючи пружину 2, відкривається, і паливо надходить у порожнину А паливного насоса низького тиску. При русі рукоятки вниз нагнітальний клапан 6 відкривається, і паливо під тиском надходить у нагнетательную магістраль. Далі процес повторюється.

Після прокачування рукоятка повинна бути щільно навернена на верхній різьбовій хвостовик циліндра. При цьому поршень притискається до гумовій прокладці, ущільнюючи впускну порожнину паливного насоса низького тиску.

Ручний топливоподкачивающий насос КамАЗ призначений для заповнення системи паливом і видалення з неї повітря, коли з яких-небудь причин перекидати кабіну можна. Насос встановлений на кронштейні, який кріпиться з правого боку автомобіля на корпусі зчеплення.

Будову та принцип роботи цього ручного насоса такі ж, як і у розглянутого вище топливоподкачивающего насоса.

Форсунка (мал. 39) закритого типу з розпилювачем і гідравлічно керованою голкою. Всі деталі форсунки розміщені в корпусі 6. До нижнього торця корпусу гайкою 2 приєднані проставка 3 і корпус 1 розпилювача, всередині якого знаходиться голка 14. Корпус і голка розпилювача становлять прецизійну пару. Розпилювач має чотири соплових отвори. Проставка 3 і корпус 1 зафіксовані відносно корпусу 6 штифтами 4. Пружина 13 одним кондом впирається в штангу 5, що передає зусилля від пружини до голки розпилювача, а іншим - в набір регулювальних шайб 11.

Форсунка двигуна КамАЗ
Мал. 39. Форсунка двигуна КамАЗ: 1 - корпус розпилювача; 2 - гайка розпилювача; 3 - проставка; 4 - установочні штифти; 5 - штанга; 6 - корпус; 7 - кільце ущільнювача; 8 - штуцер; 9 - фільтр; 10 - ущільнювальна втулка; 11 і 12 - регулювальні шайби; 13 - пружина; 14 - голка розпилювача

Паливо до форсунки підводиться через штуцер 8, в якому розміщений сітчастий фільтр 9, далі по каналах в корпусі 6, проставке і корпусі розпилювача паливо - в порожнину голки і, викручуючи останню, - в циліндр.

Просочилося через зазор між голкою і корпусом розпилювача паливо відводиться з форсунки через канали в корпусі. Форсунки встановлені в голівці циліндрів і закріплені скобою. Торець гайки розпилювача ущільнений від прориву газів мідною гофрованої і сталевий шайбами. Кільце ущільнювача 7 оберігає порожнину між форсункою і голівкою циліндра від попадання пилу і води.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Двигатель - ЯМЗ-238Л дизель, мощность двигателя - 300лс, грузоподъемность - 9.5т, формула колес - 6х6, расход топлива - 38.5л/100км, макс. скорость - 80км/ч, полная масса - 21.5т
ЗИЛ-ММ3-555 самосвал
Автомобиль ЗИЛ-ММ3-555, самосвал
Двигатель - карбюраторный ЗИЛ-130, мощность двигателя - 150лс, грузоподъемность - 4.5т, формула колес - 4х2, расход топлива - 26л/100км, макс. скорость - 90км/ч, полная масса - 9.3т
УРАЛ-4320 борт
УРАЛ-4320 борт
Грузоподъемность - 5т, мощность - 210лс, двигатель - дизельный КАМАЗ-740.10, скорость - 85км/ч, расход топлива - 29л, колесная формула - 6х6, полная масса - 13.7т
Полуприцеп ЧМЗАП-9990
Полуприцеп - тяжеловоз ЧМЗАП-9990
Грузоподъемность - 52т, число колес - 12+2, объем кузова - 55м3, полная масса - 70т

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления