Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

 
 главная > статьи > Двигун автомобіля КамАЗ. Система живлення 1.
 18 февраля 2015
 автомобили КамАЗ
 

Двигун автомобіля КамАЗ. Система живлення 1.

Система живлення КамАЗ

Система живлення КамАЗ (мал. 31) - розділеного типу. Вона складається з паливного насоса високого тиску, паливо- підкачувальних насосів, форсунок, фільтрів грубого і тонкого очищення, паливопроводів низького і високого тисків, паливних баків.

Схема системи живлення і підключення електрофакельним підігрівача (ЕФП) до двигуна КамАЗ
Рис. 31. Схема системи живлення і підключення електрофакельним підігрівача (ЕФП) до двигуна КамАЗ: 1 - паливний бак; 2 - паливопровід до фільтру грубого очищення; 3 - дренажний паливопровід форсунок лівого ряду; 4 - форсунка; 5 - дренажний паливопровід форсунки; 6 - паливопровід від насоса високого тиску; 7 - паливний насос високого тиску; 8 - фільтр грубого очищення палива; 9 - трійник; 10 - підвідний паливопровід до насоса низького тиску; 11 - паливопровід від фільтра грубої очистки до ручного топливоподкачивающий насосу; 12 - паливопровід до фільтру тонкого очищення; 13 - річний топливоподкачивающий насос; 14 - паливопровід від ручного топливоподкачивающего насоса до фільтру тонкого очищення палива; 15 - підвідний паливопровід до насоса високого тиску; 16 - фільтр тонкого очищення палива; 17 - відвідний паливопровід від насоса високого тиску; 18 - відвідний паливопровід від фільтра тонкої очистки; 19 - електромагнітний клапан ЕФП; 20 - факельна штифтова свічка ЕФП; 21 - зливний паливопровід

Паливо з бака 1 засмоктується топливоподкачивающим насосом і через фільтри грубого 8 і тонкої 16 очистки по топливопроводам низького тиску 2, 10, 12 і 15 подали до паливного насоса високого тиску, який відповідно до порядку роботи двигуна подає паливо за топливопроводам 6 високого тиску до форсунок 4. Вони впорскують палива в камери згоряння. Надмірне паливо, а разом ним і потрапив в систему повітря відводяться через перепускний клапан паливного насоса високого тиску і клапан-жиклер фільтра тонкого очищення по дренажним топливопроводам 17 і 18 в паливний бак. Паливо, що просочилося в порожнину пружини форсунки через зазор між корпусом розпилювача і голкою, зливається в бак через дренажні паливопроводи 3, 5 і 21.

Паливні баки встановлені на кронштейнах і закріплені хомутами. Підтримуючі кронштейни притягнуті до лонжеронів рами болтами.

Паливний бак складається з корпусу, наливної горловини і висувною труби з сітчастим фільтром. Наливну горловину закривають герметичною кришкою з прокладкою. У паливному баку є перегородки, що перешкоджають збовтування палива і утворення піни, а також збільшують жорсткість боків. У нижній частині корпусу передбачений кран для зливу відстою.

Витрата палива в баку контролюють по приладу, до що знаходиться на щитку приладів і пов'язаному з реостатним датчиком рівня палива, встановленим в паливному баку.

Фільтр грубої очистки (мал. 32) призначений для попереднього очищення палива, що надходить в паливний насос низького тиску. Фільтр встановлений на всмоктуючої магістралі системи живлення і прикріплений до лонжерона двома болтами.

Фільтр грубої очистки палива КамАЗ
Рис. 32. Фільтр грубої очистки палива КамАЗ: 1 - зливна пробка; 2 - стакан; 3 - заспокоювач; 4 - фільтруюча сітка; 5 - відбивач; 6 - розподільник; 7 - болт; 8 - фланець; 9 - кільце ущільнювача; 10 - корпус

Фільтр складається з корпусу 10, склянки 2, сітки, що фільтрує 4, успокоителя 3, відбивача 5, розподільника 6. Корпус з'єднаний зі склянкою болтами і гайками і ущільнений гумовим кільцем Р. Знизу в бобишку склянки ввернута зливна пробка. Паливо, яке надходить з паливного бака через підвідний штуцер, подається до розподільника 6 і стікає в стакан. Великі сторонні частинки і вода збираються в нижній частині стакана. З верхньої частини через сітчастий фільтр 4 паливо йде до відводить штуцера, а з нього по топливопроводам до топливоподкачивающий насосу.

Фільтр тонкого очищення (мал. 33) призначений для остаточного очищення палива перед надходженням його в паливний насос високого тиску. В силу того, що він встановлений в самій верхній точці (вище всіх інших приладів), в ньому накопичується проник в систему харчування повітря, яке разом з частиною подаваного насосом повітря скидається через клапан-жиклер 12 в бак. Клапан-жиклер відкривається, коли тиск в порожнині А 0,25-0,45 кгс/см2, а початок перепуску палива з порожнини А в порожнину Б - при тиску в порожнині А 15 ±0,2 кгс/см2.

Фільтр тонкого очищення палива КамАЗ
Рис. 33. Фільтр тонкого очищення палива КамАЗ: а - зовнішній вигляд з розрізом однієї секції; б - пмалтрій клапана; 1 - корпус; 2 - болт; 3 - ущільнювальна шайба; 4 і 10 - пробки; 5 і 6 - прокладки; 7 - фільтруючий елемент; 8 - ковпак; 9 - пружина фільтруючого елемента; 11 - стрижень; 12 - клапан-жиклер; 13 - пружіназ 14 - шайба; 15 - пробка клапана

Фільтр тонкого очищення складається з двох секцій і включає в себе два ковпака 8 з привареними до них стрижнями 11, корпус 1 і фільтруючі елементи 7. Знизу в стрижні вкручені зливні пробки 10.

Між ковпаками і корпусом, що фільтрує і корпусом прокладені ущільнювальні прокладки 5 і 6. Ковпаки з'єднані з корпусом болтами 2 і ущільнені шайбами 3.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
УРАЛ-375 кунг
УРАЛ-375 кунг
Грузоподъемность - 4.5т, мощность - 180лс, двигатель - дизельный ЯМЗ-236, скорость - 85км/ч, колесная формула - 6х6, полная масса - 13.2т
КРАЗ-256 самосвал
КРАЗ-256 самосвал
Полезный объем - 6м3, двигатель - ЯМЗ-238 диз, мощность - 240лс, грузоподъемность - 12т
МАЗ-500А борт
Автомобиль МАЗ-500А бортовой
Двигатель - дизельный ЯМЗ-236, мощность двигателя - 180лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 8т, расход топлива - 22л/100км, полная масса - 14.8т
ПЗМ-2
Полевая землеройная машина ПЗМ-2
   Полевая землеройная машина ПЗМ-2, предназначена для отрывки траншей и котлованов. В талых грунтах машина обеспечивает отрывку траншей и котлованов, в мерзлых - только траншей.

Техпомощь на дороге, вызов эвакуатора
эвакуатор-ступино.рф
     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления