Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

декинг террасная доска Время прошло и могу сказать что доска как лежала так и лежит дальше без каких либо изменений в качестве. Спасибо за качественную доску и установку. Владислав Б. 23 апрель 2015г.
 
 главная > статьи > Двигун автомобіля КамАЗ. Кривошіпно-шатунний механізм.
 18 февраля 2015
 автомобили КамАЗ
 

Двигун автомобіля КамАЗ. Кривошіпно-шатунний механізм.

Кривошіпно-шатунний механізм КАМАЗ

Колінчастий вал (мал. 16) - сталевий, виготовлений методом гарячого штампування і зміцнений азотированням.

Коленчатый вал
Мал. 16. Колінчастий вал: 1 - колінчастий вал; 2 - шпонка; 3 і 6 - противаги; 4 - шестерня приводу масляного насоса; 5 - заглушка; 7 - провідна шестерня; 8 - маслоотражатель; 9 - інсталяційний штифт; 10 - шпонка; 11 - гвинт

Він має п'ять корінних опор і чотири шатунних шийки. У шатунних шийках валу є закриті заглушками 5 внутрішні порожнини, де масло піддається додаткової відцентрової очищенню. Порожнини шатунних шийок повідомляються з поперечними каналами в корінних шийках похилими каналами.

На щоках, носінні і хвостовику колінчастого вала є противаги: на щоках вони виконані як одне ціле з колінчастим валом, а на носку і хвостовику (виносні противаги 3 і 6) напресовані при складанні.

На носку встановлена шестерня 4 приводу масляного насоса, на хвостовику - розподільна шестерня 7 в зборі з маслоотражателем 8.

Від осьових зсувів вал фіксується чотирма стале-алюмінієвими півкільцями, які встановлюють у виточенні задньої корінний опори так, щоб сторона з канавками прилягала до затятим торцях валу. Хвостовик колінчастого вала ущільнюється гумовим самоподжимной сальником.

Маховик (мал. 17) відлитий із сірого спеціального чавуну і закріплений на задньому торці колінчастого вала болтами.

Маховик точно фіксують щодо колінчастого вала двома штифтами і запресованої в маховик настановної втулкою 3. Зубчастий вінець 1 служить для пуску двигуна стартером.

Коленчатый вал
Мал. 17. Маховик у зборі: 1 - зубчастий вінець; 2 - маховик; 3 - установча втулка; 4 - наполегливе пружинне кільце; 5 - інсталяційний штифт; 6 - манжета первинного валу з пружиною

Шатун в зборі
Мал. 18. Шатун в зборі: 1 - шатун; 2 - болт; 3 - кришка; 4 - гайка; 5 - втулка верхньої головки

Шатуни (мал. 18) сталеві, двотаврового перетину; нижня головка роз'ємна. Шатун остаточно обробляють в зборі з кришкою, тому останні невзаємозамінні. На кришці 3 і шатуне 1 нанесені технологічні мітки (тризначні порядкові номери). Крім того, на кришці шатуна вибитий порядковий номер циліндра.

Підшипник нижньої головки шатуна - змінні вкладиші, підшипник верхньої головки - біметалічна з робочим бронзовим шаром втулка.

Кришку шатуна кріплять двома гайками 4, які навертаються на запресовані в шатун болти 2.

Вкладиші (мал. 19) підшипників колінчастого валу і нижньої головки шатуна - змінні, тонкостінні, тришарові, з робочим шаром з свинцювата бронзи. Верхній 3 і нижній 2 вкладиші підшипника колінчастого вала невзаємозамінні. У верхньому вкладиші є отвір для підведення масла і канавка для його розподілу. Обидва вкладиша 1 нижньої головки шатуна взаємозамінні.

Поршні (мал. 20) відлили з висококремниста алюмінієвого сплаву, мають вставку з жароміцного чавуну під верхнє компресійне кільце 4 і коллоидно-графітове покриття спідниці поршня. На поршні розташовані два компресійних 4 і 5 і одне маслос'емноє 6 кільця. Перетин компресійних кілець - одностороння трапеція. Робочі поверхні компресійних кілець мають спеціальні покриття: верхнє - шар хрому, нижнє - молібдену. Маслос'емноє кільце - коробчатого перетину з хромованою робочою поверхнею. Воно забезпечене крученим пружинним розширювачем. У голівці поршня розташована тороїдальна камера згоряння.

Вкладиші підшипників колінчастого валу і нижньої головки шатуна
Мал. 19. Вкладиші підшипників колінчастого валу і нижньої головки шатуна: 1 - вкладиш нижньої головки шатуна; 2, 3 - нижній і верхній вкладиші корінного підшипника

Поршень в зборі
Мал. 20. Поршень в зборі: 1 - поршень; 2 - поршневий палець; 3 - стопорне кільце; 4 - верхнє компресійне кільце; 5 - нижня компресійне кільце; 6 - маслос'емноє кільце

Підбором варіанти виконання поршня при складанні двигуна забезпечений виліт поршня над торцем уплотнітельного виступу гільзи в межах 0,5-0,7 мм. Індекс варіанту поршня завдано на його днище: 10; 20; 30; 40, а також на неробочому виступі торця гільзи.

Поршень з шатуном з'єднаний пальцем 2 плаваючого типу, осьове переміщення якого в поршні обмежується стопорними кільцями 3.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Двигатель - ЯМЗ-238Л дизель, мощность двигателя - 300лс, грузоподъемность - 9.5т, формула колес - 6х6, расход топлива - 38.5л/100км, макс. скорость - 80км/ч, полная масса - 21.5т
КрАЗ-255
Автомобиль КрАЗ-255 (шасси, борт, с/тягач)
Двигатель - дизельный ЯМЗ-238М2, мощность двигателя - 240лс, макс. скорость - 71км/ч, грузоподъемность - 7.5т, ср. расход топлива - 33л/100км, колесная формула - 6х6, полная масса - 11.9т
ПЗМ-2
Полевая землеройная машина ПЗМ-2
   Полевая землеройная машина ПЗМ-2, предназначена для отрывки траншей и котлованов. В талых грунтах машина обеспечивает отрывку траншей и котлованов, в мерзлых - только траншей.
Экскаватор ЭО-5122А
Экскаватор ЭО-5122А
Двигатель - дизельный ЯМЗ-238Г, мощность - 170лс, лопата обратная, 1.5м3, масса - 39тн, минимальная наработка

     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления