Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

ООО «Технические Газы» производит Газификаторы ГХК любой требуемой производительности.. Гидравлический объём газификатора, м 3. Газификатор холодный криогенный. Обозначения изделия.
 
 главная > статьи > Двигун автомобіля КамАЗ. Блок циліндрів та головки.
 18 февраля 2015
 автомобили КамАЗ
 

Двигун автомобіля КамАЗ. Блок циліндрів та головки.

Двигун автомобіля КамАЗ. Блок циліндрів і головки.

На автомобілі КамАЗ встановлений восьмициліндровий V-подібний дизель моделі 740. Поздовжній і поперечний розрізи двигуна наведені відповідно на мал. 13 і 14.

Блок циліндрів і головки КАМАЗ

Блок циліндрів являє собою жорстку моноблочну V-подібну конструкцію. Він відлитий з легованого сірого чавуну як одне ціле з верхньою частиною картера.

Поздовжній розріз двигуна моделі 740
Рис. 13. Поздовжній розріз двигуна моделі 740

Блок розточують разом з кришками корінних опор, тому вони невзаємозамінні, і їх встановлюють у строго фіксованому положенні. Картерних частина пов'язана з кришками корінних опор поперечними болтами-стяжками, утворюючи міцну конструкцію коробчатого перетину. Для збільшення поздовжньої жорсткості зовнішні стінки блоку мають криволінійну форму. Бобишками болтів кріплення головок циліндра є рівномірно розподілені навколо кожного циліндра припливи поперечних стінок, що утворюють водяну сорочку.

Внаслідок того, що на одній кривошипної шийці колінчастого валу розташовані дві нижні головки шатунів, лівий ряд циліндрів зміщений щодо правого вперед на 29,5 мм.

Мал. 14. Поперечний розріз двигуна моделі 740
Мал. 14. Поперечний розріз двигуна моделі 740

Гільзи циліндрів мокрого типу, легкознімні, виготовляються зі спеціального чавуну відцентрової відливанням, з метою підвищення твердості і зносостійкості піддаються об'ємної загартуванню. Мікрогеометрія дзеркала гільзи являє собою рідкісну сітку западин під кутом до осі гільзи. Така обробка сприяє утриманню масла в западинах і кращої прірабативаемості гільзи.

Ущільненням з'єднання гільза - блок циліндрів є гумові кільця круглого перетину. У верхній частині кільце встановлюється під бурт в проточку гільзи, в нижній частині два кільця - в розточення блоку.

Головки циліндрів (мал. 15) окремі на кожен циліндр, виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають водяні сорочки, сполучені з сорочкою блоку.

Стик головки циліндра і блоку ущільнюється двома прокладками. Перепускні отвори для води і масла, а також головка по контуру ущільнені формованою гумовою прокладкою. Газовий стик - сталевий прокладкою, яка деформується сталевим опорним кільцем 1, запресованим на нижній площині головки.

Головка циліндрів з впускним і випускним клапанами
Рис. 15. Головка циліндрів з впускним і випускним клапанами: 1 - опорне кільце; 2 - сідло впускного клапана; 3 - сідло випускного клапана; 4, 5 та 14 - втулки; 6 - випускний клапан; 7 - тарілка; 8 - сухар; 9 - впускний клапан; 10 і 11 - пружини; 12 - манжета з пружиною; 13 - шайба

У верхній площині головки розташований майданчик під стійки коромисел механізму газорозподілу. Чавунні сідла 2 і 3 і металокерамічні напрямні втулки 4 клапанів розточуються після їх запресовування в головку. Клапанний механізм головки закритий алюмінієвою кришкою, під якою розміщується ущільнювальна прокладка.

Впускний і випускний канали розташовані на протилежних сторонах головки. Впускний канал має тангенціальний профіль, що забезпечує вихровий рух повітря в циліндрі, що необхідно для пмалкорення процесу згоряння палива, що впорскується. Гніздо під форсунку розташовано з боку випуску під кутом до осі циліндра.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
УРАЛ-4320 борт
УРАЛ-4320 борт
Грузоподъемность - 5т, мощность - 210лс, двигатель - дизельный КАМАЗ-740.10, скорость - 85км/ч, расход топлива - 29л, колесная формула - 6х6, полная масса - 13.7т
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Автомобиль КрАЗ-260 борт
Двигатель - ЯМЗ-238Л дизель, мощность двигателя - 300лс, грузоподъемность - 9.5т, формула колес - 6х6, расход топлива - 38.5л/100км, макс. скорость - 80км/ч, полная масса - 21.5т
МАЗ-537 с/тягач
Автомобиль МАЗ-537 седельный тягач
Двигатель - дизельный Д12А-525, мощность двигателя - 525лс, грузоподъемность - 60т, формула колес - 8х8, расход топлива - 125л/100км, полная масса - 88т
Автомобиль КАМАЗ-5511 самосвал
Автомобиль КАМАЗ-5511 самосвал
Двигатель - КамАЗ-74006.10 дизель, мощность двигателя - 220лс, грузоподъемность - 10т, формула колес - 6х4.2, расход топлива - 28л/100км, макс. скорость - 90км/ч, полная масса - 22.2т

Доставка в день заказа
biopark-moscow.ru
Создаем эффективные, продающие сайты! Звоните
mediaseller.agency
     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления