Автомобильная техника  
  Спецтехника  
  Двигатели  
  Электростанции  
  Передвижные ремонтные станции  
  Сварочные аппараты  
  Доска объявлений  
  Добавить объявление  
  Поиск объявления  
  Полезное  
 
тел: +38 (095) 684-4331; +38 (067) 236-55-16 

Техника
в наличии
Техника
под заказ
Автомобильная
техника
Спецтехника
Двигатели
Электростанции
Передвижные ремонтные
станции
Сварочные
аппараты
Статьи
Объявления
Еще по спецтехнике
Партнеры:


Рубрики статей:
 двери/окна
 ремонт дома
 оборудование
 недвижимость
 стройматериалы
 инженерные системы
 грузоперевозки
 разное
 запчасти к авто
 услуги
 технологии
 дорожная и стройтехника
 спецтехника
 дизельные двигатели
 автомобили КамАЗ
 автомобили МАЗ
 автомобили Советской Армии
 автомобиль ГАЗ-53-12
 ремонт авто
 бульдозеры и скреперы
 автомобиль ЗИЛ-130, ЗИЛ-431410
 автомобиль ГАЗ-66
По вопросу размещения тематических статей на сайте обращайтесь на: uastainless@yandex.ru или по icq: 89364512

Здание было отгружено в полной комплектации - металлоконструкции, сэндвич-панели.. Цены на конструкции соответствуют дате расчета — 10.02.2017 г. Стоимость с учетом НДС 18%. Стоимость монтажа — ориентировочно 25% от стоимости конструкций.
 
 главная > статьи > Експлуатація причепа ГКБ-8350 і напівпричепів ОдАЗ-9370 і ОдАЗ-9770
 18 февраля 2015
 автомобили КамАЗ
 

Експлуатація причепа ГКБ-8350 і напівпричепів ОдАЗ-9370 і ОдАЗ-9770

Експлуатація причепа ГКБ-8350 і напівпричепів ОдАЗ-9370 і ОдАЗ-9770

Якщо причіп (напівпричіп) обладнаний комбінованою системою (однопроводной плюс двухпроводной) гальмівного приводу, то при зчепленні потрібно користуватися тільки двухпроводной системою.

Забороняється одночасне з'єднання однопровідного і двухпроводного приводів.

При експлуатації причепа слід пам'ятати, що:

1. Причіп розрахований на експлуатацію з корисним навантаженням 8000 кг. При установці каркаса і тенту корисне навантаження повинна бути відповідно знижена на 360 кг.

2. Категорично забороняється експлуатувати причіп з неприєднання або несправними гальмівною та електричної системами.

3. Забороняється в разі замерзання конденсату в балоні пневматичного приводу гальмівних механізмів підігрівати балон відкритим вогнем.

При експлуатації напівпричепа слід пам'ятати, що:

1. Щоб уникнути перевантаження осей коліс тягача і напівпричепа, погіршення стійкості автопоїзда, передчасного зносу шин, деформації рами напівпричепа не можна перевищувати допустиму корисне навантаження напівпричепа. У всіх випадках треба правильно розподіляти вантаж, тобто відповідно до допустимої навантаженням на сідельно-зчіпний пристрій (8,1 т) і на візок напівпричепа (11,0 т).

2. При розчепленні напівпричепа з тягачем треба стежити за рівномірним розподілом навантаження по платформі: у разі перевантаження передньої частини напівпричепа можлива втрата його поздовжньої стійкості. При рівномірному розподілі вантажу при навантаженні і розвантаженні напівпричіп стійкий.

3. Забороняється:

  • Рух автопоїзда з опущеними катками опорних пристроїв; виїзд автопоїзда з затягненихболтах кріплення центральних відкидних стійок напівпричепа;
  • Знаходитися під колесом при підйомі і опусканні запасного колеса;
  • Виїзд автопоїзда з неподсоедіненнимі, а також несправними пневматичної та електричної системами;
  • Піднімати напівпричіп висуненням внутрішньої стояки опорних пристроїв більш ніж на 470 мм;
  • Зчеплення і розчеплення тягач з напівпричепом на слизькій майданчику, розчеплювати при неопущенних ковзанках опорного пристрою.
  • Зчеплення і розчеплення тягача з напівпричепом потрібно робити тільки на рівній горизонтальній площадці з твердим покриттям. Осі тягача і напівпричепа по можливості повинні розташовуватися на одній прямій.

Для успішної експлуатації автопоїзда водій зобов'язаний вивчити і суворо дотримуватися всі вказівки інструкції з експлуатації, діючі правила безпеки руху та експлуатації автомобільного транспорту.

Другие статьи на тему автомобили КамАЗ
  Провідні мости КамАЗ. Частина 2.
  Міжосьовий диференціал КамАЗ (мал. 72) з механізмом блокування зібраний в окремому картері 27, прикріпленому болтами до фланця стакана 28 підшипників ведучої конічної шестірні і складається з передньої 8 і задньої 23 чашок...
  Провідні мости КамАЗ. Частина 1.
  Крутний момент до головних передачам ведучих мостів передається через міжосьовий диференціал, встановлений в середньому мосту. Картери мостів (мал. 67) зварені з сталевих штампованих балок, до яких приварені кришки картерів, фланці для кріплення головних передач і супортів гальмівних механізмів...
  Карданна передача автомобіля КамАЗ
  Карданна передача КамАЗ складається з карданних валів приводів середнього та заднього мостів (рис. 65). Конструкції карданних валів однакові.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 3.
  Дільник передач КамАЗ (мал. 63) дозволяє збільшити вдвічі число передач, отримувати передавальні числа, близькі до середнього значення двох сусідніх п'ятиступінчасті коробок передач, і змінювати швидкість і величину тяги автомобіля приблизно в 1,25 рази.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 2.
  Механізм перемикання передач КамАЗ (мал. 59) змонтований у верхній кришці картера коробки передач і складається з трьох штоків з вилками перемикання передач, трьох фіксаторів, запобіжника включення першої передачі і заднього ходу і замку, що запобігає включення двох передач водночас.
  Коробка передач автомобіля КАМАЗ. Частина 1.
  Десятіступенчатая коробка передач КамАЗ моделі 15 складається з основної п'ятиступінчастою коробки передач і переднього приставного редуктора - подільника передач.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 2.
  Головний циліндр (мал. 55) управління зчепленням має чавунний корпус 4, що складається з циліндра і компенсаційної порожнини. У циліндрі розташовані поршень 6 з манжетою 5 і пружина 3.
  Трансмісія автомобіля КАМАЗ. Зчеплення. Частина 1.
  Зчеплення призначене для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії, забезпечення плавного рушання автомобіля з місця, роз'єднання двигуна з трансмісією при перемиканні передач.

 


 
УРАЛ-4320 борт
УРАЛ-4320 борт
Грузоподъемность - 5т, мощность - 210лс, двигатель - дизельный КАМАЗ-740.10, скорость - 85км/ч, расход топлива - 29л, колесная формула - 6х6, полная масса - 13.7т
УРАЛ-375 кунг
УРАЛ-375 кунг
Грузоподъемность - 4.5т, мощность - 180лс, двигатель - дизельный ЯМЗ-236, скорость - 85км/ч, колесная формула - 6х6, полная масса - 13.2т
КАМАЗ-4310 тягач
Автомобиль КАМАЗ-4310 седельный тягач
Двигатель - дизельный КАМАЗ-740, мощность двигателя - 210лс, макс. скорость - 85км/ч, грузоподъемность - 6т, расход топлива - 23л/100км, колесная формула - 6х6, полная масса - 15.3т

Производство металлических шкафов. Онлайн-расчет стоимости шкафа
bilmax.com.ua
     ООО "Спецтехимпекс", 2018 г. Киев
     По вопросам размещения рекламы на сайте обращаться uastainless@yandex.ru
Дизайн и продвижение - Спецтехимпекс
объявления